Wspieramy MISJE
W Uroczystość Objawienia Pańskiego wspieraliśmy modlitwą i groszem pracę Misjonarzy, którzy niosą Ewangelię na krańce świata. Jednym z kierunków wsparcia była Argentyna, gdzie pracuje, pochodzący z naszego dekanatu ks. Damian [...]
Czytaj więcej...
ZASŁUŻENI DLA KOŚCIOŁA PRZEMYSKIEGO
Podczas Mszy św. Krzyżma w Bazylice Archikatedralnej, na wniosek naszej parafii, ks. abp Adam Szal wręczył dyplom uznania wraz z medalami "ZASŁUŻENI DLA KOŚCIOŁA PRZEMYSKIEGO" państwu Magdalenie i Wiesławowi Dąbkom.
Serdecznie [...]
Czytaj więcej...

