Wygrywamy „Parafiadę”
Parafia Grodzisko Dolne zwycięża w „Parafiadzie 2012” Dnia 13 lipca 2012 roku na Orliku w Grodzisku Górnym rozegrane zostały zawody sportowe z okazji Dni Grodziska tzw. „Parafiada” o Puchar Wójta Gminy. Rywalizacja zgromadziła zawodników z każdej z 5-ciu parafii [...]
Czytaj więcej...Wycieczka ministrantów 2012
22 czerwca 2012r. odbyła się wycieczka ministrantów naszej parafii do Zakopanego i Krościenka nad Dunajcem. W wyprawie uczestniczyło 16 ministrantów wraz z księdzem opiekunem Przemysławem Dubielem. Uczestnicy wyruszyli w drogę o godzinie 4:00 z pod kościoła i na miejsce docelowe dotarli około [...]
Czytaj więcej...Oaza – Zakopane 2012
Dzięki akcjom takim jak popularne „chodzenie po kolędzie” czy robienie i sprzedawanie palemek wielkanocnych, zebraliśmy potrzebne pieniądze i nasza Oaza prawie za darmo wybrała się wypoczywać do Zakopanego. Wyjazd w dniach 8 – 10 czerwca był głównie rekreacyjny – uznaliśmy go za [...]
Czytaj więcej...Archidiecezjalne spotkanie Służby Liturgicznej i mecz piłki nożnej
Dnia 2 czerwca ministranci z Grodziska uczestniczyli w archidiecezjalnym spotkaniu Służby Liturgicznej z arcybiskupem przemyskim Józefem Michalikiem w Starej Wsi koło Brzozowa. Cel pielgrzymki do sanktuarium Matki Bożej zawierał się w podziękowaniu za możliwość posługi w roku 2011/2012. Podczas [...]
Czytaj więcej...